Zaprojektujmy Wspólnie Twoje wnętrze
Jak działam

Poznajmy się

Dobrze zaprojektowane wnętrze to takie, które jest nie tylko funkcjonalne, ale również dopasowane do Twoich potrzeb. By stworzyć coś wyjątkowego nie musisz mieć wiedzy na temat stosowanych stylów, kolorystyki czy materiałów – wystarczy, że powiesz, jak widzisz siebie w nowym wnętrzu. Dzięki temu dopasuję projekt do Twoich oczekiwań, a także możliwości finansowych.

Inwentaryzacja

Ten etap prac jest jednym z ważniejszych – dobierane są narzędzia, przy pomocy których rozpoczynane są prace nad tworzeniem Twojego projektu. Rysunki techniczne i dokumentacja to solidna baza, która jest nieodzownym elementem w celu stworzenia idealnego wnętrza.

Układ funkcjonalny

To na tym etapie, po analizie dokonanej podczas naszej rozmowy, dotyczącej Twoich potrzeb i oczekiwań, wyciągam kwintesencję różnych rozwiązań w postaci rzutów. Na tę chwilę skupiam się na możliwościach i potencjale, jaki tkwi we wnętrzu, jednak jeszcze bez większych konkretów.

Inspiracje oraz wizualizacje 3D

Jest to najbardziej wyczekiwany przez wszystkich moment – na tym etapie zaczynam skupiać się na detalach. W tym momencie projekt zyskuje bardziej graficzną prezentację, a Ty możesz zobaczyć swoje jeszcze niezrealizowane wizje w 3D i przekonać się, czy wizualizacje spełniają Twoje oczekiwania. Na aranżacjach przedstawione są już układy mebli, kolorystyka oraz oświetlenie, przez co wnętrze nabiera wyrazistości i unikatowego stylu.

Dokumentacja projektowa

Równie istotnym elementem w procesie powstawania każdego projektu są rysunki techniczne, które wykonywane są przez nas w sposób czytelny i z dbałością o szczegóły, by stanowiły przejrzystą bazę wiedzy dla wykonawców. To właśnie dzięki dokumentacji wszystkie etapy wdrażania są realizowane sprawnie i bez niedomówień, bowiem pomaga ona uniknąć pomyłek, a co za tym idzie – dodatkowych kosztów. Rysunki techniczne są również istotne w celu weryfikowania wszelkich nieścisłości, mogących pojawić się w związku z ustalonymi wcześniej założeniami.

Nadzór autorski

Na tym etapie projekt zaczyna nabierać rzeczywistego wymiaru. Dokładam wszelkich starań, aby wizualizacja została zrealizowana zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, w oparciu o przygotowaną dokumentację.

Każdy z poszczególnych etapów jest bardzo istotny, by stworzyć indywidualny i niepowtarzalny projekt. Ze swojej strony staram się, by wnętrza były unikatowe, idealnie dopasowane do oczekiwań, a tym samym doskonale wpisujące się w potrzeby użytkownika.

Jak działam